Kupujesz dmuchańce dla swojej firmy? Sprawdź, jak znaleźć rzetelnego producenta atrakcji

Dmuchańce to doskonały towarzysz zabaw na świeżym powietrzu i nie tylko. Na plenerowych imprezach zawsze skupiają na sobie uwagę odwiedzających i urozmaicają przestrzeń wydarzenia lub obiektu. Wynajem lub udostępnianie takich atrakcji to zatem świetny sposób na przyciągnięcie klientów, z czego ochoczo korzystają nie tylko firmy z branży rozrywkowej. Dobrze dobrane dmuchańce przez lata nie tracą na wyglądzie i funkcjonalności i nie przestają przynosić zysków. Jak znaleźć takie modele? Sprawdź, na co warto zwracać uwagę podczas poszukiwań.

Jak znaleźć profesjonalnego dostawcę dmuchańców?

Dmuchańce to duże atrakcje, przeznaczone do intensywnej, ruchowej zabawy. Z tego powodu muszą one być zaprojektowane tak, by zapewniały użytkownikom bezpieczeństwo. Dobrej jakości sprzęt najłatwiej pozyskiwać od uznanych, doświadczonych producentów. Kupując atrakcję bezpośrednio od podmiotu, który ją zaprojektował i wykonał, nie musisz obawiać się ukrytych wad spowodowanych nieprawidłowym użytkowaniem obiektu przez poprzedniego właściciela. Dużo łatwiej uzyskasz też niezbędne dokumenty oraz informacje dotyczące parametrów technicznych dmuchańca — nikt nie zna produktu lepiej niż jego producent.

Dobrym pomysłem jest nawiązanie współpracy z polską firmą, W razie wątpliwości z zakresu instalacji czy użytkowania dmuchańców znacznie łatwiej uzyskasz poradę w rodzimym języku. Polscy producenci dbają o to, by ich atrakcje spełniały europejskie normy i przechodziły kontrolę z udziałem tutejszych rzeczoznawców. W naszym kraju dmuchańce dostarcza na rynek na przykład Gangaru — producent z Wrocławia, który od przeszło dekady projektuje i wykonuje oryginalne atrakcje. W jego ofercie znajdziesz m.in. dmuchane zjeżdżalnie i zamki, dmuchańce wodne, a także liczne sprzęty do gier plenerowych — zajrzyj na stronę https://gangaru.pl/49-dmuchane-zjezdzalnie.

Na co zwracać uwagę, analizując ofertę sprzedawcy dmuchańców?

Znalazłeś interesujący Cię produkt, ale nie wiesz, czy będzie dobrym wyborem? Zapoznaj się z dostępnymi informacjami na jego temat, zwracając uwagę na takie kwestie jak pochodzenie atrakcji, rodzaj gwarancji oraz dostępność instrukcji obsługi i dokumentacji technicznej. Przed zakupem upewnij się również, czy wraz z dmuchańcem otrzymasz przyrządy niezbędne do instalacji (m.in. liny i śledzie. Jeśli sprzedawca nie dołącza do atrakcji potrzebnych dmuchaw, sprawdź, czy możesz kupić je w jego sklepie.

Jak dobrze wybrać dmuchaniec dla swojej firmy?

Planujesz udostępnianie lub wynajem dmuchańców? Wybierz takie modele, które skłonią gości wydarzenia lub obiektu do wspólnej zabawy. Oczywiście im większa i bardziej kolorowa jest atrakcja, tym mocniej przyciąga wzrok. Zastanów się więc, na instalację jak dużego dmuchańca pozwala Ci dostępna przestrzeń, a następnie dobierz barwny i bogato zdobiony model, który już z daleka prezentować będzie się znakomicie. Jeśli zależy Ci na przepustowych atrakcjach, które pomieszczą wielu gości jednocześnie, postaw na takie egzemplarze jak zamki z dużymi przestrzeniami do skakania, dmuchane parki rozrywki czy zjeżdżalnie z więcej niż jednym torem.